Vzdělávací boxík

Akce pozdzim

★★★★★  17 hodnocení 

Chcete trávit čas se svým dítětem smysluplně a rozvíjet ho hrou? Hledáte jedno komplexní řešení, které vám zajistí zábavné výukové aktivity na delší dobu? Objevte společně náš Booksie box, ve kterém naleznete hned několik aktivit, které budou vašeho drobečka nejen bavit, ale zároveň přispějí k jeho psychomotorickému vývoji. 

Vhodný pro děti od 6 do 18 měsíců. 

AKCE PODZIM 2023: K nákupu pytlíčku pexeso + samolepky ZDARMA.

Skladem
Objednejte nyní a boxík doručíme do 3 dnů.

1 299,00 Kč

Vše v jednom

Oproti jiným hračkám je boxík unikátní v tom, že nabízí velké množství her v jednom balení. Navíc jednotlivé aktivity jsou vzájemně propojené a jsou součástí příběhu o veverce Sofi, která je průvodcem celého boxíku. Dítě je tak více vtažené do hry a aktivita se pro něj stává zajímavější.

Hry v boxíku se ovšem nezaměřují pouze na rozvoj jedné schopnosti, ale přispívají ke komplexnímu psychomotorickému rozvoji dítěte (od rozvoje motorických dovedností po rozšiřování slovní zásoby). Dalším bonusem boxíku je, že obsahuje rodičovskou příručku, kde se dozvíte, jak s danými aktivitami pracovat a jak je přizpůsobit vašemu děťátku dle jeho věku. Miminko tak bude dostávat přesně takové podněty, jaké v dané vývojové fázi potřebuje.

Kamarád s knížkou vám pomůže trávit společný čas smysluplně a upevnit vztah mezi vámi a vašim děťátkem.

Náš Booksie box obsahuje:

  • 1 interaktivní knížku s příběhem veverky Sofi
  • 3 doplňkové knížky (První slova, Zvířátka a Moje tělo)
  • 3 plakáty a 15 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Zvířátka
  • 8 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Moje tělo
  • 18 jednodílných puzzlí jako doplňková aktivita ke knížce První slova
  • 4 černobílé oboustranné kartičky pro nejmenší
  • 5 kostek s obrázky zvířat a prvních slov
  • brožuru pro rodiče, jak přistupovat k jednotlivým aktivitám a jak s dítětem při hraní pracovat


Základní boxík NEobsahuje háčkovanou hračku Sofi. Fotky jsou pouze ilustrativní. 

Recenze

Pokud hledáte hračku, která bude rozvíjet vaše dítě a vydrží na delší období, tak doporučuju boxík od Kamárad s knížkou. Kostky, knížky kartičky jsou moc hezky ilustrované. Emilku boxík ihned zaujal, hlavně čtení příběhu o veverce Sofi a třídění zvířátek. Kromě zpracování se mi na něm líbí, že se zaměřuje na úplně jinou část rozvoje než většina didaktických hraček na našem trhu.

Kateřina

Hodnocení Google

Boxik jsme dostali k narození druhé dcery. Je krásně zpracovaný. První dceři je 2,5 roku a vyhraje si s ním i ve svých letech a moc jí to baví. Moc doporučuji

Nikola

Hodnocení Facebook

Boxik je opravdu hezky propracovaný. I když je synovi 3 roky. rád si taky hraje. libi se mu hodně skládačky, knížky. rád v nich listuje, dcera rada kouka na černobílé kartičky. nejraději by je i ozuzlala krásná práce. jeden box který obsahuje hodně vzdělávacích veci pro děti. vse na jednom místě. a to se mi hrozně moc líbí. za mne doporučuji

Kateřina

Hodnocení Facebook